«Гав-гав, зберігайте дистанцію!»

У Сінгапурі проблему дотримання безпечної соціальної дистанції у парках та інших громадських місцях вирішили радикально: інженери сконструювали…робота-пса, який наглядає за порядком.

І як тільки відстань між людьми стає мізерною, нашпигований електронікою робот тут же подає звуковий сигнал: так і так, мовляв, гав-гав, прошу дотримуватися дистанції! Уявляєте, який гавкіт був би щодня, якби такого наглядача поставили на службу Житомирі?

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 55 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира