ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ - ВІДПОВІДАЄМО

У ПЕРСПЕКТИВІ ПРОВОДОВОМУ РАДІОМОВЛЕННЮ ГАПЛИК?

Останнім часом почастішали звернення від громадян до шеф-редактора видань газети "Эхо" Володимира Михайловича Яцкевича стосовно відсутності якісної послуги проводового радіомовлення. На це нещодавно поскаржилися, наприклад, житомиряни Й. С. Власлюковський з вул. Л. Українки та О. В. Марченко з пров. 2-й Гранітний. Обидва повідомили про те, що їхні та сусідські радіоточки або погано працюють, або зовсім не працюють! А ось платіжки надходять вчасно. "Знаючи Вас як активного захисника людей, дуже просимо допомогти, бо давно вже не чули радіо!".
Про те, у якому стані знаходиться зараз цей напрямок інформації громадян в області, можна зробити висновок з відповіді на відповідний запит В. М. Яцкевича представника ПАТ "Укртелеком" І. В. Гайдука, який надав величезний перелік причин, котрі призводять до цього. Але від того радіослухачам не легше.
Це по суті не дуже радісна відповідь і на крик душі жителя смт Черняхів Ю. Л. Петренка, котрий теж має проблеми з радіо, як і двоє попередніх скаржників. Гадаємо, в ПАТ "Укртелеком" зроблять з цього належні висновки, про що ми обов'язково повідомимо читачів.

«СКОРО НЕГДЕ БУДЕТ ПОМЕРЯТЬ ДАВЛЕНИЕ!..»

А жителька с. Симони Ємільчинського району Н. Н. Денисюк поскаржилася на наслідки медичної реформи в їхньому селі. "Пишу Вам, уважаемый Владимир Михайлович, ибо знаю, что боль других Вам не безразлична, что редко сегодня бывает!".
За цим листом шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит до управління охорони здоров'я Житомирської облдержадміністрації.

«МОЖЕ, І Я МАЮ ПРАВО НА ТАКУ ПЕНСІЮ?»

"Шановний Володимире Михайловичу! - звернулася до шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича жителька с. Жадьки Черняхівського району Т. М. Дмитренко. - Казали, що громадяни старше 65 років, які виконали норму стажу, мають право на пенсію в розмірі 2,4 тис. грн. Я маю трудовий стаж близько 42 років і мені вже 66 років. Може, і я зможу отримувати таку пенсію? З повагою та вдячністю ваша читачка".
За цим листом В. М. Яцкевич звернувся до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

«НАМ ДАДУТ СУБСИДИЮ?»

"Уважаемый Владимир Михайлович! - звернувся до шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича житомирянин А. К. Коротинків. - Моей жене перешла по наследству хата в селе с приусадебным участком 20 соток. Нам уже по 80 лет и садить что-то мы не в состоянии. Продать тоже не можем, т.к. село отмирает - остались одни старики и половина хат пустует. Мы, "дети войны", пользовались льготами. Их сейчас сняли, оформляем субсидию. Надо ли при этом указывать хату? И дадут ли субсидию? Если нет, то как прожить, ведь все деньги идут на "коммуналку" и лекарства!..".
За цим листом Володимир Яцкевич направив запит до департаменту праці та соціальної і сімейної політики Житомирської облдержадміністрації.

«А ПРИДБАННЯ ПРИЧЕПА ВПЛИНЕ НА СУБСИДІЮ?»

Шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит до департаменту праці та соціальної і сімейної політики Житомирської ОДА і за зверненням жителя м. Андрушівки О. С. Тимченка, який запитує, чи вплине на субсидію вартість придбаного ним причепа (термін його - три роки) до автомобіля "Ланос".

«ЩИРО ДЯКУЮ!»

"Шановний Володимире Михайловичу! Від імені жителів с. Давидки Народицького району щиро дякую за Вашу допомогу. Після публікації в "Эхо" рух автобусів "Житомир - Радча" та "Коростень - Радча" до нашого села відновився. Бажаємо Вам і Вашому редакційному колективу міцного здоров'я на довгі роки, щоб Ви ще довго допомагали людям! Успіхів у Вашій нелегкій, але такій потрібній для нас, простих людей, роботі! З повагою від імені односельців Л. Г. Можевітіна".

Огляд підготував І. КЛЬОНОВ

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 95 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2019. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира