Влада i час

ЖИТОМИРЩИНА УВІЙШЛА В П’ЯТІРКУ КРАЩИХ РЕГІОНІВ ЗА ПОКАЗНИКОМ ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ ЩОДО СТЯГНЕННЯ АЛІМЕНТІВ

«Житомирська область істотно поліпшила свої показники і увійшла в п’ятірку кращих регіонів щодо виконання судових рішень зі стягнення аліментів»,

- про це заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко сказала під час засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів, перебуваючи разом з генеральним директором ДП «СЕТАМ» Віктором Вишньовим з одноденним робочим візитом у Житомирі.

С ЖИРУ БЕСИТСЯ

На сегодняшний день предприятие-монополист «Укрпочта» просит у государства миллиард

шантажируя власть тем, что откажется доставлять старикам пенсии. «Укрпочта», которая еще г. Смилянского все же обслуживала миллионы украинцев и не выдвигала никаких проблем, уже при новом руководстве сетует на то, что, мол, работает себе в убыток, и дальше так продолжаться не может.

«СИТУАЦІЯ З ФІЗИЧНОЮ БЕЗПЕКОЮ ЖУРНАЛІСТІВ В УКРАЇНІ Є НАДЗВИЧАЙНОЮ», – УЧАСНИКИ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Про фізичну безпеку журналістів в Україні, загрози професії, безкарність за злочини проти ЗМІ йшлося на громадських слуханнях

що відбулися 1 листопада, напередодні Міжнародного дня припинення безкарності за злочини проти журналістів, у прес-центрі Національної спілки журналістів України.

ВОЛОДИМИР АРЕШОНКОВ: «ПІДТРИМКА МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ФОРМ ГОСПОДАРЮВАННЯ НА СЕЛІ МАЄ СТАТИ ПРІОРИТЕТОМ ЯК НА РІВНІ ОБЛАСТІ, ТАК І НА РІВНІ ДЕРЖАВИ»

Наразі вироблене в господарствах населення молоко вважається другим сортом і має низьку ціну.

Основними відмінностями між сортами молока є загальна бактеріальна забрудненість, кількість соматичних клітин та кислотність молока. За кілька років закупівля молока в господарствах населення здійснюватиметься за умови, якщо воно буде відповідати стандарту.

КРАЇНА НЕ ВИТРИМАЄ ЩЕ ЧОТИРЬОХ РОКІВ СВАВІЛЛЯ ЧИННОЇ ВЛАДИ

Запропонований урядом проект бюджету на 2019 рік остаточно зруйнує вітчизняну медицину, освіту та соціальну сферу.

Це кошторис тарифного геноциду і поліцейської держави. І ось чому.

ГОЛОВА ОБ’ЄДНАННЯ СПОЖИВАЧІВ ГАЗУ ПРОКОМЕНТУВАВ РІШЕННЯ ВЕРХОВНОГО СУДУ ЩОДО БУДИНКОВИХ ЛІЧИЛЬНИКІВ «ЖИТОМИРГАЗУ»

Верховний суд України задовольнив касаційну скаргу ПАТ «Житомиргаз», визнавши законність встановлення загальнобудинкових лічильників у Житомирі.

Про це йдеться в постанові Верховного суду України від 8 серпня 2018 року, оприлюдненій 17 серпня 2018 року.

ЛІКАРНІ ЖИТОМИРА ТА ОБЛАСТІ ОТРИМАЛИ 18 ТИСЯЧ УПАКОВОК БЕЗКОШТОВНИХ ЛІКІВ ВІД «ФОНДУ РОДИНИ РОЗЕНБЛАТ»

«Корисний, натуральний та дуже необхідний», - так характеризують медики препарат «Ензистал П», який надійшов у житомирські міські й обласну лікарні від Фонду родини Розенблат.

Фонд, у співпраці із дніпровськими благодійниками, зміг доставити та розподілити між лікарняними установами міста й області 18 тисяч упаковок цього препарату, який поліпшує функціональний стан шлунково-кишкового тракту.

ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИВ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ

2 листопада у Зарічанах, засвідчивши високу оцінку і вдячність працівникам, які щоденною працею проявляють милосердя, надають допомогу

та не дозволяють зневіритися у житті людям з інвалідністю, ветеранам війни та праці, учасникам бойових дій, ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС, дітям-сиротам, багатодітнім сім'ям, батькам-одиночкам, безробітнім та представникам низки інших вразливих соціальних категорій, у Житомирському районі урочисто відзначили День працівника соціальної сфери України.

ШКОЛИ ЖИТОМИРЩИНИ ПІСЛЯ НЕТРИВАЛИХ КАНІКУЛ ОТРИМАЛИ ЧЕРГОВУ ДОПОМОГУ ВІД ВІКТОРА РАЗВАДОВСЬКОГО

Коли відновилося навчання у загальноосвітніх закладах після осінніх канікул

відразу дві приємні несподіванки виявили першокласники низки Нових українських шкіл Житомирщини:

ВИСОКОПІЧСЬКІЙ ЗОШ №2 – 50!

Помандрувати коридорами і класами рідної школи

пригадати безтурботні роки, вчителів, однокласників та найцікавіші історії свого учнівського періоду 3 листопада випала нагода випускникам і працівникам-ветеранам Високопічської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 198 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира