ДЕСЯТЬ ЖИТОМИРСЬКИХ ВЧИТЕЛІВ ОТРИМАЛИ ВІДЗНАКИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Напередодні нового навчального року педагоги м. Житомира отримали подяки та нагороди.

З-поміж них десятьох вчителів відзначили грамотами Верховної Ради України, які вручив народний депутат Борислав Розенблат.

- Освіта для держави є одним з головних пріоритетів поряд з обороноздатністю. За попередніми даними, у зведеному бюджеті на освіту ми маємо 160 млрд гривень, що лише підтверджує важливість цієї сфери. Я переконаний, що якість освіти має поліпшитися найближчим часом, а оплата роботи педагогів - зрости на 25%. Наші вчителі заслуговують на гідні зарплати та комфортні умови праці, а діти мають отримувати гарні знання. Нехай новий навчальний рік для всіх стане роком позитивних змін! - наголосив Борислав Розенблат.
З-поміж десятьох педагогів, які отримали відзнаки від Верховної Ради, вчитель інформатики Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 Микола Тарасюк. Саме під його керівництвом було розроблено навчально-розвивальну програму для дітей із синдромом Дауна "Розумійка".
- Я отримав грамоту та нагороду від Верховної Ради України за підготовку учня, який у Румунії, Бухаресті посів третє місце з комп'ютерної розробки для дітей з особливими освітніми потребами. До речі, вона вже працює в Україні, - розповів Микола Тарасюк.
Він зізнається, що не збирається зупинятися на досягнутому.
- Минулого року у нас було багато результатів. Ми виграли два Кубки України з комп'ютерних технологій, виступили на міжнародній арені, ще один учень гарно себе презентував на міжнародному конкурсі, який проводився вперше в Житомирі, ініціатором якого був Фонд Родини Розенблат. Ми шукаємо дітей не просто талановитих, а тих, які готові працювати, - ділиться педагог.
- Вчителька історії Житомирської приватної гімназії "Ор Авнер" Таїсія Кадоб'янська також отримала грамоту Верховної Ради.
- Дуже щаслива, що дочекалася цієї нагороди. Я працюю у приватній гімназії "Ор Авнер", цього року їй виповнюється 20 років. За двадцять років стільки багато зроблено, а тепер ще більше є бажання працювати, вкладати в дітей почуття любові до своєї Батьківщини, знання з історії України, єврейського народу, - зауважила Таїсія Кадоб'янська.
Галузь освіти потребує якісних змін. І, можливо, вже у вересні депутати проголосують за закон про освіту. Народний депутат Борислав Розенблат резюмував: "Одним з перших законів, який буде прийматися восени, буде закон про освіту. Він вже готовий до другого читання".

За матеріалами Житомир.info

 


 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 69 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира