ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ: «ДОСТРОКОВИХ ПАРЛАМЕНТСЬКИХ ТА ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ НЕ БУДЕ»

Про це народний депутат сказав під час святкових заходів до Дня Любара.

- Звичайно, результати діяльності теперішньої влади, зважаючи на очікування людей, справедливо не можуть сприйматися позитивно.

І треба чесно визнати: перешкодою на шляху до кращого сьогодення і майбутнього нашої Батьківщини є не лише об'єктивні, а й доволі часто суб'єктивні чинники. Зрештою як і те, що дострокових парламентських та президентських виборів у поточному році не буде. І в наступному, думаю, теж. А тому давайте не марнувати дорогоцінного часу на руйнівне для української держави протистояння, нехай кожен з нас зробить усе від нього залежне, щоб наша рідна ненька Україна стала такою, в якій ми хочемо жити, - незалежною, соборною, демократичною, заможною, правовою, соціальною, успішною європейською країною. Тільки спільними зусиллями Верховної Ради, президента, Кабінету Міністрів України, інших державних інституцій, органів місцевого самоврядування та громадськості в інтересах усіх представників нашого народу ми зможемо не лише дати швидку і гідну відсіч зовнішньому агресору, відновити мир на нашій українській землі, а й провести справжні, давно назрілі реформи, - наголосив Віктор Развадовський.
Переконливим свідченням щирості цих слів стало надання можливості Віктором Йосиповичем усім бажаючим звернутися з вітальним словом до присутніх на центральному майдані Любара. А з концертної сцени жителів славного Любара щиро вітали артисти: гурт "Гранд", Михайло Грицкан, Анна Сингаєвська та Наталя Бучинська, які прибули до селища-іменинника на запрошення народного депутата України.
В. Развадовський багато зробив і робить для виборців свого округу. Це і залучення десятків мільйонів бюджетних і позабюджетних коштів на вирішення соціально-економічних питань, допомогу хворим, пораненим та нужденним землякам, підтримку талановитої молоді, даровану віру в краще майбутнє тощо. У відповідь на сердечні вітання та побажання добра жителям і гостям Любара від Віктора Развадовського з нагоди Дня селища місцеві жителі - керівництво району і населених пунктів, педагоги, медичні та працівники сфери культури щиро дякували своєму народному депутатові України та під численні аплодисменти закликали Віктора Йосиповича залишатися таким, яким він є.
А ще цього дня з ініціативи представників 24-го окремого штурмового батальйону "Айдар", підтриманої Віктором Развадовським, схваленої багатотисячною громадою та її керівництвом, перед головним приміщенням Любарської районної ради на вулиці Незалежності замайорів державний прапор України, з яким житомиряни добивалися системних позитивних змін на столичному майдані під час Революції гідності та боронили незалежність і територіальну цілісність України на Донбасі.
Навіть найприскіпливіші гурмани засвідчили приємне здивування від приготованого активістами ВГО "Блок патріотичних сил" смачного козацького кулешу, яким безкоштовно пригощали всіх бажаючих. Не відмовився від такого смачнющого їства і народний депутат.

Захар ЗОЛОТОТИСЯЧНИК

 

 


Обсуждение закрыто

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 136 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира