УКРПОШТА - ЦЕ ГОЛОВНА ПОШТА КРАЇНИ!

У минулому номері нашої газети головний поштовик області О. С. Нечипорук

докладно розповів читачам і своїм клієнтам про одну з цікавих і доступних кожному жителю області послуг - переказ коштів з картки додому.

Сьогодні ми продовжуємо розмову з Олександром Сергійовичем.
- Скажіть, будь ласка, як змінюється сьогодні "обличчя" Укрпошти і які ще послуги ви пропонуєте своїм клієнтам?
- Ми стрімко змінюємося на краще, стаємо повністю конкурентоспроможними та привабливими для клієнта. На сьогодні пропонуємо нашим споживачам нові види поштових послуг з пересилання поштових відправлень - це Укрпошта Експрес та Укрпошта Стандарт.
- А що таке Укрпошта Експрес?
- Укрпошта Експрес - це нова послуга від Укрпошти, яка дозволяє відправити документи або інші товари в найкоротші терміни та найшвидшим способом. Терміни доставки за допомою послуги Укрпошта Експрес в 2-3 рази швидші, ніж відправлення стандартним способом. Так, в межах обласного центру термін доставки такого відправлення триватиме всього один день, в межах області та між обласними центрами - 2, в межах України - 3 дні.
- А скільки коштує відправлення Укрпоштою Експрес?
- Ми пропонуємо послугу Укрпошта Експрес всім клієнтам без винятку, адже вона дуже вигідна. Таке відправлення дійде вдвічі-втричі швидше, ніж стандартна посилка, що дуже зручно. У конкурентів така послуга коштує на 40% дорожче, ніж в Укрпошті, а термін доставки такий самий. Разом з тим можна замовити додаткові послуги: забирання або доставка кур'єром. І це коштує всього 12 грн. А також СМС-інформування, за допомогою якого ви всього за 60 коп. оперативно отримаєте інформацію, коли була вручена ваша посилка. Крім того, в разі непередбачуваних подій витрати на відправлення будуть вам компенсовані, адже посилка вже автоматично застрахована.
Вже зовсім скоро своїм клієнтам Укрпошта надасть можливість надсилати відправлення з оплатою отримувачем, тобто юридичною особою, а згодом і фізичні особи зможуть відправляти посилки, за пересилання яких платитиме отримувач у момент вручення. Компанія постійно працює над удосконаленням та розвитком нових послуг. Укрпошта Експрес - це якісно, надійно та швидко.
- А що таке Укрпошта Стандарт?
- Укрпошта Стандарт - це реєстроване відправлення з вкладенням паперів, документів або інших предметів, терміни доставки яких не критичні, тривають від чотирьох до семи днів та на 20% дешевші за послугу Укрпошта Експрес.
- Навіщо ж вам тоді декілька видів послуг з відправлення посилок?
- Послуги Укрпошти розраховані на різні потреби клієнта. Працівник спочатку повинен виявити його потребу та запропонувати йому правильну пропозицію. Оскільки послуга Укрпошта Експрес є на сьогодні найвигіднішою для клієнта у зв’язку зі швидкістю та якістю доставки, то пріоритет, звичайно, віддаємо саме Укрпошті Експрес.
- А універсальні послуги ви надаєте?
- Послуги поштового зв'язку, включаючи універсальні, залишилися для найменш захищених верств населення - пенсіонерів та інвалідів, для яких різниця в декілька гривень має принципове значення. Крім того, універсальні послуги без оголошеної цінності під часи відправлення посилки вагою понад 5 кг коштують набагато більше від послуги Укрпошта Експрес та Укрпошта Стандарт.
- За рахунок чого відправлення Укрпоштою Експрес доставляються швидше?
- В сортувальних центрах нашої області виділені окремі місця, які обробляють виключно Укрпошта Експрес, що й дозволяє прискорити терміни доставки від одного до трьох днів.
- Дякую за цікаві повідомлення. Гадаю, з ними охоче ознайомляться ваші клієнти і читачі.
- Я теж дякую найтиражнішій газеті області за можливість поспілкуватися з нашими нинішніми та майбутніми клієнтами з допомогою вашого щотижневика!

М. ВОЛЯ

 


Обсуждение закрыто

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 133 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира