ЩИРІ ВІТАННЯ ТА БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ ПРИСТРОЇ ВІД В. РАЗВАДОВСЬКОГО З НАГОДИ 1 ВЕРЕСНЯ ОТРИМАЛИ БЛИЗЬКО 140 ШКІЛ ЖИТОМИРЩИНИ

Першокласникам та школярам старших класів - підкорення нових вершин знань

зустріти на цьому шляху добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети; випускникам - бути впевненими у собі, вірити у власні можливості та сили, щоб їм обов'язково посміхнулася удача; батькам учнів - радості від своїх дітей, гордості за них; учителям - натхнення, людської шани та гідної винагороди за щоденну напружену, відповідальну і найважливішу працю по-батьківськи побажав з нагоди 1 вересня Віктор Развадовський, народний депутат України.

- Уже стало доброю традицією, що до Дня знань Віктор Йосипович Развадовський не лише щирим і добрим вітальним словом звертається до педагогів, учнів та їхніх батьків, а й намагається практично поліпшити навчально-матеріальну базу загальноосвітніх закладів. Причому за позабюджетні кошти. Для прикладу, минулого року більше сотні ЗОШ отримали від нашого народного депутата ноутбуки. Цьогоріч майже 140 школам було подаровано багатофункціональні пристрої. І не лише їх. Зокрема першокласники найкращої у 2016-2017 навчальному році серед загальноосвітніх закладів І-ІІ рівнів акредитації Житомирського району Кам'янської школи завдяки команді Віктора Развадовського навчатимуться за сучасними одномісними, виготовленими за кращими європейськими зразками партами, - зауважив депутат фракції Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії "За добробут та соціальний захист народу" Василь Козел.
Не менш раділи цього дня і в Сінгурах, куди з вітанням та подарунком на 1 вересня завітав помічник-консультант народного депутата України Віктор Джигірей. Саме тут з легкої руки Віктора Развадовського, спільними зусиллями парламентарія, керівництва районної ради, райдержадміністрації та місцевої сільської ради було успішно вирішено питання щодо ремонту даху приміщення школи, на що спрямували понад мільйон гривень.
Десятки мільйонів їх на розв'язання соціально-економічних проблем, у тому числі шкільних і дошкільних навчальних закладів, внаслідок зусиль Віктора Йосиповича надійшли на рахунки районів його виборчого округу та освоюються зараз. А у вересні тільки в Житомирському районі для цього очікується ще щонайменше два мільйони гривень.
За сумлінну та результативну депутатську діяльність Віктора Развадовського на його адресу 1 вересня прозвучали сердечні слова вдячності і від дітей, і від їхніх батьків, і від земляків-педагогів. А напередодні - ще й від учасників серпневих педагогічних конференцій.

Надія СЕРДЕНЬКО

 


Обсуждение закрыто

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 136 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира