На місці обстрілу працює комісія з надання компенсації за пошкоджене та зруйноване майно. Про це повідомила пресслужба Житомирської міської ради.
«Житомир сьогодні знову під ворожими обстрілами. На місці працює комісія з надання компенсації за пошкоджене та зруйноване майно — фахівці фіксують руйнування та складають відповідні акти. Внаслідок атаки з повітря зазнали пошкоджень житлові та господарчі приміщення. Спеціальні служби та правоохоронні органи проводять перевірку територій задля виявлення вибухонебезпечних предметів», - йдеться у повідомленні.


